Шановні покупці квартир та нежитлових приміщень в ЖК «Благодатний» та ЖК «Фреш Сіті»!

Новости-BGM71

Повідомляємо Вас про те, що в зв’язку з постійним та тривалим накопиченням боргу гарантійних внесків з боку покупців та в зв’язку з ростом цін на будівельні матеріали, виникла не проста фінансова ситуація, яка не дозволяє здійснювати будівництво будинків в запланованому темпі.

Ми відповідальні перед покупцями нерухомості в наших будинках та просимо пробачення тих покупців, які вчасно та в повному обсязі виконують умови договорів.

В умовах ситуації, що склалася, забудовники ЖК «Благодатний» та ЖК «Фреш Сіті» не можуть не звертати увагу на наявний борг, який на сьогоднішній день з боку осіб, що не платять внески від 1 до 2 місяців — складає близько         4 500 000 гривень; та з боку осіб, що не платять внески від 3 до 4 місяців – складає близько 3 500 000 грн.

Враховуючи вищевикладене, з метою налагодження фінансової дисципліни по оплаті гарантійних внесків, наголошуємо Вам про наступне: 

— всі заяви на розстрочку платежів втрачають свою силу з 10 червня 2017 року;

— всім наявним боржникам та розточникам надається строк до 10 червня 2017 року включно для погашення заборгованості;

— у випадку не погашення боргу до вказаного строку, з 12 червня 2017 року договори будуть розриватися в односторонньому порядку із застосуванням всіх санкцій визначених в договорах.

Крім того, з 12 червня 2017 року,  у випадку не сплати гарантійних внесків із затримкою більше 5-ти календарних днів, забудовник без додаткового попередження розриває з таким покупцем договір в односторонньому порядку.

До даного повідомлення надається список квартир, Покупці яких систематично порушують порядок оплати гарантійних внесків. Даний список є неповний.

Дякуємо за розуміння та співпрацю.

 

З повагою,

 замовники будівництва ЖК «БЛАГОДАТНИЙ» та ЖК «ФРЕШ СІТІ»

Кіраковський М.В., Зібарєв А.О., Дяківський Р.П.